| Georgyana98 a întrebat:

cum as putea sa ma ingras peste vreo cateva zile?
funda!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| WickedBoy a răspuns:

Iti faci un program in care mananci mai consistent. Daca esti asa disperata iti pot spune ca ai putea sa mananci ou la miezu noptii (asa am facut eu si intr-o saptamana m-am ingrasat 6. 5kg)dar s'ar putea sa ai probleme cu ficatul.Consulta un nutritionistbig grinfundita te roooooooog?

| Me_5216 a răspuns:

De obicei lume intreaba cum ai putea slabi... dar sa te ingras sunt multe modalitatiwinking...