| alexutza_3319 a întrebat:

Pot sa mananc seminte daca ma doare stomacul? funda la cel mai rapid raspuns. FUNDA

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| AaDdYy a răspuns:

DA poti sa manaci din cate am auzit ele chiar te ajuta.

2 răspunsuri:
| Cella a răspuns:

Pai daca te simti in stare sa rontzai seminte in timp ce te doare stomacu nahh bafta thinking dar ar trebuie s astepti nu?straight face sa se mai "linisteasca apele"laughing

| Claudiu2011 a răspuns:

Eu zic ca da... atata timp cat nu de la seminte te doare stomacul.