| Valera_Gorbuleak_1992 a întrebat:

Poti avea cancer de prostata la 13-15 ani?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| darrio2007 a răspuns:

Ar fi o situatie de 1 la 1 000 000 000. Doar nu vei fi chiar tu 1.

| Valera_Gorbuleak_1992 explică (pentru darrio2007):

Inseamna ca cit de cit e posibil

| darrio2007 a răspuns (pentru Valera_Gorbuleak_1992):

Da. Dar poate fi, mai degraba, genetic.

| Valera_Gorbuleak_1992 explică (pentru darrio2007):

Nu a fost la ai mei asa ceva

| darrio2007 a răspuns (pentru Valera_Gorbuleak_1992):

Ma refer si la alte rude din arborele genealogic nu numai la parintii tai. Gena se poate transmite de la o bunica, un frate al mamei/tatalui, un văr etc.

6 răspunsuri:
| Felys a răspuns:

Am in familie copil de 4 ani care a facut cancer la rinichi si a trebuit sa ii scoata un rinichi, asa ca orice e posibil la orice varsta

| vocea a răspuns:

Poti dar este o raritate asa ca Doamne fereste.