| bubulicutza a întrebat:

Poti ramane insarcinata daca esti virgina si doar penisul iubitului a atins labia mica? si daca i-a scapat putina sperma? si daca nu i-a scapat?
si dc ma doare burta?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| Bianca1001Bia a răspuns:

Poate ai mancat doar ceva ce nu ti'a priit, depinde daca i'a scapat si daca erai in perioada de ovulatie sunt ceva sanse, dar daca nu i'a scapat nimic, este imposibil sa fii gravida. dupa 4 saptamani de la acest incident, poti face test de sarcina, in caz ca nu ti'a venit ciclul, bafta ai grija de tine si data viitoare nu uita de prostectie!

| AniiMXD a răspuns:

Incearca un test de sarcina. Niciodata nu se stie cand poti ramane gravida daca si-a dat drumul in tine. O picatura mica e de ajuns sa ramai gravida. Incearca un test de sarcina sau niste anticonceptionale. big grin