| Dghjjjjbb a întrebat:

Deci... aseara am fost cu prietenul meu, a ejaculat pe maieul meu si apoi m a penetrat cu 2 degete, sperma s a sters de tricou si pantaloni iar apoi m a atins de la burta mai jos cu penisul
Sunt virgina si cu o zi inainte de menstruatie, pot ramane insarcinata?

7 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Faptul ca inainte de acest contact sexual erai virgina, iti creste riscul de sarcina. Ultima zi a ciclului menstrual insa, este ziua cu cel mai mic risc de sarcina, deci daca menstruatia vine la data calculata, nu esti insarcinata.

| darrio2007 a răspuns:

Doamne fereste de unii ca voi! Nu vreau sa ajung sa-mi platiti pensia peste vreo 20 de ani. Duce-ti omenirea de râpă.
Nu ramai gravida.

| anonim_4396 a răspuns (pentru darrio2007):

Lasa.i,omule! Astia.s oamenii zilei.Se voteaza, ai uitat?

| darrio2007 a răspuns (pentru anonim_4396):

Am votat.

| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Halele maica sfanta daca tot sunteti dornici de sex de ce nu faceti ca la carte fara degete si maieuri>?

| corbulalbrosu a răspuns:

In ultima saptamana a ciclului menstrual, adica in cele 7-8 zile de dinaintea menstruatiei, este dovedit, determinat stiintific si medical ca fiind IMPOSIBILA formarea/nasterea unei sarcini chiar daca sperma ajunge in vagin. Deci poti fi sigura si linistita ca este imposibil sa ramai insarcinata. Majoritatea cuplurilor care au informatia necesara si corecta, folosesc aceasta ultima saptamana a ciclului ca principala perioada de intretinut sex, deoarece indiferent de modul in care este intretinut actul sexual, in aceste 7-8 zile nu se poate produce niciodata si in nici un caz o sarcina. Multa sanatate!

| hotsauce2w a răspuns:

Dacă îti baga gogu', mai ziceam, dar așa, cu degetele, șansa e între 90-100%. Ai grija data viitoare.