| UmbraDeVulpe a întrebat:

Poti sa faci ca sa ai din nou expresie faciala fara sa mergi la doctor? Daca da, cum? Si exista cazuri in care nu se mai poate face nimic in privinta asta? Daca da, in care cazuri?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
10 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Expresia fetei nu se poate modifica, decat daca ai facut paralizie.

Răspuns utilizator avertizat
| Violleta2022 a răspuns (pentru UmbraDeVulpe):

Lipsa emotiilor nu vin de la fata ta ci din creiersul tau, si se exterioriaza pe chipul tau.

Mai baiete, mai lasa naibii ipohondira, ca tot inventezi simptome si prosti, fara sa fii bolnav, ai prea mult timp liber.

Ia-ti un job sau doua si nu te mai plictistii atata!

Răspuns utilizator avertizat
| Violleta2022 a răspuns (pentru UmbraDeVulpe):

Nimic, te culci si te odihnesti si in cateva zile esti ca nou.

Răspuns utilizator avertizat
suntserios
| suntserios a răspuns:

Ți ai băgat botox sau unde a dispărut expresia?

| sierra1 a răspuns:

"Poti sa faci ca sa ai din nou expresie faciala "

tu ai pierdut-o sau ce?

Răspuns utilizator avertizat
| johnnny123 a răspuns:

Adică nu mai ai expresie facială? Ai paralizat, sau cum?