| RaulMA a întrebat:

Prietena mea avea dureri sub burtă si urina frecvent, doctorita i-a dat ceva pentru rinichi..Si aparent i-a trecut. Acum nu mai urinează si nu o mai doare nimic. Dar de câteva zile ii e Putin greaţă, de ce?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Greata este de la ce manaca in timpul zilei!
Sa tina cateva zile un regim alimentar si ii va trece!

| petitconseil a răspuns:

A avut o infectie urinara.Si este posibil sa ii fie greata de la acel medicament, poate ca are reactii adverse din cauza medicamentului, daca nu i-a dat si niste vitamine pe langa medicamentul luat pentru rinichi...

| popescucarmen43 a răspuns:

Câți ani aveți? v-ați început viața sexuală?