| samoila a întrebat:

Prietenei mele ii miroase spatele cu ce imi recomandati sa o spal sa scape de miros? dar de mirosul de pe coate cum pot scapa?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Arthur a răspuns:

In unele cazuri acest miros e rezultatul unei colonii bacteriene, procesul de inlaturare al lor este destul de dificil, nu este o problema de igiena personala pentru ca imediat dupa ce ai facut dus sa spunem, la scurt timp mirosul revine.happy

Deci, nu sariti si criticati in necunostinta de cauza, e acelasi lucru ca si mirosul picioarelor care chiar daca sunt intretinute corespunzator. incep imediat sa puta.Pentru picioare ajuta foarte mult si pe termen lung, baia cu formol(apropo, doar talpile nu picioarele in intregime).

17 răspunsuri:
Stefan
| Stefan a răspuns:

Cred ca ar trebui sa o ajuti sa se spele si discuta deschis cu ea aceasta problema, care poate avea rezolvare intre voi doi.

| Arthur a răspuns:

Daca nu transpira in exces 'si e totul normal' inainte de a face baie pune-i in apa un saculet de tifon cu floare de musetel si inca un saculet ceva mai mare cu o mana doua de fan de camp. Apa sa fie mai fierbinte apoi o lasi sa se raceasca singura pana ajunge sa suporte pielea temperatura.winking

| mioara a răspuns:

Du-te la un dermatolog urgent

nony
| nony a răspuns:

Lasa vrajeala prietene.Prietena ta nu are maini? raised eyebrows Curu nu-i miroase?! Da gura? E cumva capra de-i miros coatele?

| Silvia a răspuns:

Bai Tarzan, deodorantele nu s-au inventat inca in lumea ta? Aaa...stai ca tu inca esti la faza de stat in chiloti... vorbim cand te imbraci.

| Munchkin a răspuns:

Deci. Da. Deci m-am convins. Deci pa.

| Sara a răspuns:

Pff... raised eyebrows mnah. sa o speli? Mama draga, la ce intrebare ai pus adineauri...si acum! chatterbox nu stiu ce e de capul tau!

| DeeAnna. a răspuns:

Cum sa iti explic. Nu poti niciodata sa aduci pe cineva sa faca cum vrei tu. Ea nu e obligata. Daca ti la ea o vei intreba ce s`a intamplat intre voi. Si ii vei respecta decizia. Poate ca ai deranjat`o cu ceva, din moment ce te ignora.

| DeeAnna. a răspuns:

Scuze pentru raspunsul meu. Nu stiu ce s`a intamplat dar s`a postat la alta intrebare Raspunsul asa era pentru intrebarea ta anterioara. [tot despre prietena ta : ca refuza sa mai intrezii relatii sexuale cu ea] Sorry nu stiu ce s`a intamplat.straight face

| clauss a răspuns:

Femeie ta traspira datorita stresului si nervozitatii, nu stiu ce-i faci, dar las-o mai moale

| Alex_7297 a răspuns:

Salut!
Sigur nu-l confunzi cu mirosul tău? Şi în primul rând, nu te supăra că te întreb, dar tu chiar ai prietenă, sau inventezi şi tu ca să pari interesant?
Baftă!

| drumurile a răspuns:

Vai imi cer scuze da e scarboasaaaaaaaaaaa rau intrebarea, imi vine sa vomit de cand am citit-o crying

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Baiaitule tu esti si pe cocalari?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai intai i-ai un augumentin, si ungeo cu crema mentolata si spune-i sa ia doua pastile pe ziisi intr-o saptamana. o sa-i treaca

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Prietenei tale ii miroase spatele? intoarce-o e fata.
pentru coate solutia cea mai ieftina ar fi sa nu le mai mirosi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am citit si eu intrebarile tale, eu personal cred ca trebuie sa vezi un psiholog sau chiar psihiatru, si altii au probleme sau pot avea probleme. Nu trebuie sa te izolezi in imaginar. Cauta raspunsuri specializate nu aici, te rog!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce fel de miros este? Eu nu prea inteleg, este vie, in carne si oase?