| anonim_4396 a întrebat:

Problema este aceasta...Am 15 ani si 10 luni. insa menstruatia mi-a venit de curand la 15 ani jumate, am 1.66,50 kg, sanii sunt foarte putin dezvoltati... dati-mi o parere sincera sunt prea slaba pentru inaltimea si varsta mea? ceva sincer.Va multumesc din suflet. pupici:*:*:*

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| cristina d a răspuns:

Nu esti prea slaba esti numai bine.Stai linistita ca o sa pui mai incolo pe tine nu trebuie sa-ti faci griji acum daca trebuie sa slabesti sau sa te ingrasi.

| cristina d a răspuns:

Si in privinta sanilor, daca te simti complexata ca-ti sunt mici, atunci incearca ceva tratamente naturiste, pentru ca mai tarziu sa nu-ti para rau.Caci cand eram si eu de varsta ta am auzit de ceva solutii pe baza de usturoi sau marar...si am zis ca-s prostii. Dar acum imi pare rau ca nu am incercat, caci stiu o persoana care zicea ca atat timp cat sunt in crestere si incerci sa-i faci sa creasca ai sanse(ei ii reusise). Dar tu stii in fine, cel mai important la san este sfarcul, marimea nu e foarta importanta! Doar pentru uni obsedati happy.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Hey buna! sad uite deci am 15 ani jum. si 39 kg crying sunt obsedata de chestia ca sunt prea slaba sad. dar chiar sunt sigh nu stiu ce sa fac sa ma ingras. Ma simt aiurea cand cei din jur rad de mine ca sunt asa de slaba. Va rog spuneti-mi ce sa fac crying(( va implor!