| Safire17 a întrebat:

Am 10 ani si jumatate si acum 5 zile mi-a venit menstruatia. Am sanii foarte dezvoltatilaughing , dar am observat ca pe sfarcuri am pielea putin mai intarita. E normal?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
8 răspunsuri:
| MeimeiPinguinu a răspuns:

Ceau
Da stai linistita.
O zi placuta! happy

| Safire17 explică:

Multumesc. Renero, nu numai raspunsul tau este eronat, ci si tu.

| Liviu a răspuns:

Esti o domnisoara, ai grija.
Cand esti intrebata de straini cati ani ai, spune mai mult de 12 ani sau 13 daca pari matura.
Sa nu spui ca ai 10 ani ca te prostesc aialaughing
Nu vreau sa fiu rautacios dar ai grija ca de acum esti tinta la baietibig grin

| cypryan11 a răspuns:

Da e normal

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Decat sa risti sa fi luata la misto sau sa ti se ceara "detalii" ai face bine ca astfel de intrebari sa le pui mamei tale, ea e cea mai in masura sa iti raspunda la astfel de intrebari! iar faptul ca mentionezi faptul ca sanii ti's prea dezvoltati, desi nu are nici o legatura cu problema ta - menstruatia- denota faptul ca esti jmekera si putin perversa, iar asta ai "prins'o" de la vreo prietena". du'te la mama ta si intreab'o pe ea!

| gago a răspuns:

Da e normal fiecare cu sanii si sfarcurile lor

| SaraIsVeryBeautiful a răspuns:

Da,e normal.

| SaraIsVeryBeautiful a răspuns:

Da,e normal.Nu este nimic.