| NickName_6619 a întrebat:

Proteinele sub forma de pastile sunt bune?
Daca nu sunt bune (fub forme de pastile) ce imi recomandati?
Pe la Piata Sudului se pot gasi? (In Big stiu ca exista dar nu stiu care sunt mai bune...)
Ce imi putetii recomanda +
-zona
-pret
-forma sub care se afla (pastile...)
-si alte informatii utile

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| JoKeR4Car a răspuns:

Parerea mea este ca toate proteinele sunt bune!
Intreaba un medic nutritionist!

1 răspuns:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Și tu mergi la sală sau ce?
Pentru ce îți trebuie?
Proteine sunt în carne, lactate, etc., ori tu nu mănânci sănătos?
Consultă un medic nutriționist!
Pa, pa.