| angelo200 a întrebat:

Unde pot gasi petarde si artificii? Dar sa nu fie prea departe in Bucuresti, pe acolo prin Piata Sudului as vrea sa gasesc.

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
4 răspunsuri:
| xlmpq a răspuns:

Nu stiu, dar daca gasesti de unde sa iti cumper ia-ti mai multe sa ai si pentru la anul aasa am facut eu anul trecut si acu am cateva cutii pe aici si is perfecte, le am facut proba rolling on the floor

| hayley a răspuns:

Nu prea stiu unde, dar ai grija ca sunt ilegale - sa nu te prinda politia nu de alta smug 1 milion amenda din cate am inteles happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Gasesti la piata sudului, si in majoritatea pietelor... Cica ai grija sa nu te prinda politia laughing Mama zici ca umblati cu droguri de mare risc. Eu am adus din afara artificii si petarde. seara de seara aprind o baterie cu 16 focuri. pana de revelion, maresc incarcatura zi de zi. Spor la cumparat artificii tuturor!