| anonim_4396 a întrebat:

As vrea sa stiu daca exista pastile (de supt) care potolesc greata.
Sau recomandati-mi niste comprimate (se inghit cu apa) foarte bune, anti greata.
Multumesc.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Metoclopramid-ul este bun pentru a elimina senzațiile de greață, însă ar fi indicat să mergi la medic pentru a afla cauza acestor stări.
Sănătate!

| AstralConfessor a răspuns:

Emetiral, sunt niste pastilute\drajeuri mici verzi.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ce harnice sunteti big grin

| yasana a răspuns:

Nu stiu cepastile poti sa iei ar stiu un remediu mult mai usor bea limonada sau zeama de lamaie