| Summer*Sunshine a întrebat:

( Pt cei care fac sau care au facut aerobic ) Voi incepe sa fac cate 3 sedinte/saptamana de aerobic ( stertching & tonifiere ) si as vrea sa stiu cam ce efecte a avut acest sport asupra voastra?happy

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
Abh
| Abh a răspuns:

Indiferent de persoana, sportul nu face decat sa aduca beneficii.Pe mine m-a ajutat sa slabesc 12 kg. in 4 luni, combinat cu dieta, bineinteles.

| Maria_3931 a răspuns:

Cred ca nu o sa ma crezi cand iti voi spune, dar eu intr-o luna mi-am luat la sala un abonament cu 18 sedinte(nu am ratat niciuna)iar la sfarsitul acestei luni slabisem 10 kg. aveam 61 kg iar acum am 51 si ma mentin foarte bine. successs!:*