| Lightmeup a întrebat:

TPU, mi-am facut abonament la aerobic si merg de 4 ori pe saptamana.
problema este ca in zilele cand merg la sedinta mananc moderat si in zilele dintre sedinte, tot timpul imi vine sa rontai ceva; ce as putea face in privinta asta?
ca in aceasta saptamana as reusit sa slabesc un kgbig grin si nu as vrea sa il pun la loc, vreau sa continui pana reusesc sa-mi indeplinesc telul rolling eyes.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| doctoru a răspuns:

Asta e ceva strict mental. incearca sa nu mai fii atat de preocupata de greutate si problema o sa dispara. mai e si varianta sa te suprasoliciti cand esti la sala, dar sper ca ai un antrenor care nu te lasa sa faci asta big grin