| Secretkkk a întrebat:

Pute-ti va rog frumos sa imi spuneti produse de slabit: pastile, siropuri etc. Va rog frumos, am nevoie de denumiri si sfaturi cine si cit a baut si ce rezultate a avut? Va rog frumos, fara sfaturi ca nu sunt bune, mai bine dieta sau sport, eu stiu ca nu sunt bune, dar am nevoie de denumiri si produse care au dat rezultate efective?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| BiuL a răspuns:

Poti sa iei tu cate ceaiuri si siropuri ca tot nu vei slabi daca nu vei adopta si o dieta cat de cat sanatoasa si nu vei face miscare. daca iei pastile iti poti pune si sanatatea in pericol, cele mai mult sunt de fapt amfetamine (droguri) care pentru inceput iti vor taia pofta de mancare si iti vor da energie dar dupa cateva zile iti vor da depedenta, ameteli, dureri de cap, greturi si pentru ca nu mananci o sa ai probleme cu stomacul, se poate ajunge chiar la ulcer care daca se perforeaza duce la deces...

| Tania79 a răspuns:

Poti incerca pastilele astea, din cate am inteles sunt naturale 100%.
http://ofertacosmetice.info/happy-slim-natural-pill/

| NeculaiIOfficial a răspuns:

Eu vreau sa ma ingras si nu pot, in legatura cu subiectul, singurul mod de a slabi este o dieta sanatoasa si sport, poti face zilnic 30-1h miscare si sa reduci putin din paine, seara mananci mai putin, la micul dejun ceva bogat in proteine.
Cel mai important e consumul produselor de panificatie si a dulciurilor/bauturilor carbogazoase, aceste trebuiesc reduse cat mai mult cu putinta, incearca si o sa vezi rezultatele.

| TraiTzear a răspuns:

Singura pastila pe care o stiu eu se numeste:alergat iar siropuri poti folosi:sport