| seby27278 a întrebat:

Buna ! spuneti-mi va rog o dieta de slabit cu sport cu tot dar sa si dea rezultate.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
7 răspunsuri:
| baru a răspuns:

Sall. Dieta cat cuprinde. Sport ca la carte. Coarda, bazin, alergari, mobilitate, Garantat. Pa!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

ZILNIC:
o ora 8:00-o cafea[ceai in cazul tau!];
o ora 10:00-doua oua fierte;
o ora 12:00-un pahar de suc de rosii;
o ora 14:00-100 grame sunca sau o felie de paine prajita;
o ora 16:00-un mar;
o ora 18:00-100 grame branza slaba de vaci.
Vei slabi,in functie de organism,pana la un kilogram pe zi, insa nu te gandi ca dupa ce vei renunta la dieta, vei avea aceeasi greutate.Parerea mea este ca nu este prea sanatoasa si nu ar trebui urmata la varsta ta. Poti,la fel de bine,ca in locul meselor propuse de dieta,sa mananci ce mananci tu de obicei,insa,cum spune dieta,la ore fixe,des, in portii mici, si nimic dupa ora 18:00.
Sper ca te-am ajutat-bafta! inlocuieste cafeaua cu un ceai
http://www.youtube.com/watch?v=K-x1Ue32BAs
http://www.culinar.ro/......-si-acasa/

| seby27278 explică (pentru anonim_4396):

Pai de unde stii tu ce varsta am?

| Danyellaaa a răspuns (pentru seby27278):

Scrie pe profil

| anonim_4396 a răspuns (pentru seby27278):

Scrie pe profilu tau:p

| seby27278 explică (pentru anonim_4396):

Ok :p

| Vikuuus a răspuns:

Buna, iti recomand http://www.flu.ro/......_zile.html este o dieta in care mananci ce vrei numa ca nu combini alimentele, sora mea a tinut aceasta dieta si de la 95 a ajuns la 75 fara greva foamei, a mancat tot ce a vrut! deci citeste aceasta dieta crede-ma te va ajuta