| Lightning1997 a întrebat:

Putem manca ciorba cu spanac la o masa? Si mai tarziu iaurt? Bineinteles, si ceva.solid..dar e prea mult? Eu asa am mancat si ma doare burta inca de la pranz...

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Da, de ce nu?

| Violleta2022 a răspuns:

Du-te la toaleta si se rezolva problema!

| Samariteanul a răspuns:

Prima oara citisem cioara...laughing Pai daca mananci asa e posibil sa-ti dea ceva reactii prin stomac, mai ales de la ciorba cu spanac si de la iaurt si sa te scoata la baie.