| anonim_4396 a întrebat:

Puterea ursului sau gheara diavolului sunt bune de ceva? ce alte antiinflamatoare bune cunoasteti?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| NLS a răspuns:

Puterea Ursului este un gel antireumatic cu efect garantat. Este mai bun decat Voltaren sau alte produse.
Testat de colegi de munca ai tatalui meu, bunici, vecini, tata, chiar si de catre fratele meu.
Cea mai tare faza> un vecin alcoolic (fara servici, traieste din ajutorul social si munca marunta ocazionala), ce in trecut/tinerete de nenumarate ori a innoptat fara voia lui prin santuri, vine iarna trecuta la tata (eram si eu acasa, in concediu), si ii spune c-a auzit de la niste vecini ca poate el face rost de o crema "pentru reumatism" (pe la noi nu se gaseste, aduce o colega de munca de-a tatei, direct din Timisoara de la distribuitorul pe tara).
Tata ii confirma, dar ii spune sa revina dupa 7 ianuarie (eventual si cu banii laughing ), ca tipa e in concediu.
Vecinul: da' am acum bani! (minune dumnezeiasca)
Tata: pai lasa ca mi-i dai atunci
Vecinul: nuuuuu, ca pana atunci ii stric, si imi trebuie neaparat crema, ca multe nopti m-or mai prins prin santuri si acum se vede! sad
happy
Nu stiu daca i-a ajutat sau nu, ca n-am mai discutat cu tata pe tema asta, dar a zis ca acum prin noiembrie a mai venit dupa una.

| anonim_4396 explică (pentru NLS):

Hai ca m-a amuzat raspunsu tau laughing)

4 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Puterea ursului

| Alexandruuu88 a răspuns:

Gheara diavolului e mai bun antiinflamator...

| Malia00 a răspuns:

Rumalaya este foarte bun de la Himalaya sau Lyber de la VivaNatura