| sunnydays a întrebat:

Recomandaţi-mi nişte exerciţii eficiente sau alte metode pentru dezvoltarea masei musculare a picioarelor şi a feselor. Am 16 ani. Multumesc.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| swet girl 22 a răspuns:

Sex

Răspuns utilizator avertizat
| maya_2794 a răspuns:

BUna! Mersul pe bicicleta este foarte bun, ca si mersul pe jos ca sti cum se spune"mersul pe jos face picorul frumos". Poti gasi pe youtube filmulete cu antrenamente, gasesti acolo pentru ce vrei tu, chiar mai mult. Spor la treaba!