| Ionut025 a întrebat:

Recomandati-mi niste exercitii pentru acasa pentru dezvoltarea masei musculare pentru toate partile corpului.big grin

4 răspunsuri:
| Cosmin86 a răspuns:

Ca sa nu-ti umplu de scris aici :
http://www.getfit.ro/......acasa.html

| InViataReala a răspuns:

Ori ce fel de exerciti! Nu conteaza! Dar trebuie sa faci sport cel putin 30 min in fiecare zi!
Incearca cu alergatuuu!

| PerryP a răspuns:

Salut, sa incepem.Pentru abdomen si trunchi in acelasi timp fai niste abdomene ( incerca 25 pana sus, si 25 te ridici doar putin ), flotari, si genoflectiuni 20-30. Faci aceste exerciti dupa fiecare masa insa trebuie sa stepti 30 de minute. Inca o chestie intre abdomene si...flotari...si genuflectiuni ia o pauza de 2-3 minute. Funda?

| butterfly3 a răspuns:

Buna. incearca sa faci flotari si abdomene. pentru un abdomen misto big grin. sportul inseamna sanatate nu doar frumusete! happy