| VoicuStefanDaniel a întrebat:

Refluxul gastroesofagian provoacă si grețuri uneori?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, frecvent dimineata.

http://webcache.googleusercontent.com/......tp?/search

| VoicuStefanDaniel explică (pentru anonim_4396):

Zi-mi cu m pot scapa de el? tinand cont ca sunt copil, un tratament bine prescris bomboane de hiperaciditate? ceva gen? un regim scurt. acu 1 sapt am baut 2 sticle jumatate dina man2 de spirte si pe urma cel de frucutl pasiuni iar acu 5 zile juma de pahar, nu cred ca ar fi asta... tin regim acu, am mai tinut 2 sapt dar am lu.ato pe cartofi, smantana, carnati, laughing)ma refac in 2-3 saptmanai?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru VoicuStefanDaniel):

Te duci la medicul de familie si iti va spune ce trebuie sa faci.