| Bianquis a întrebat:

Repedeeeecrying
ma doare rau stomacul
dar nu mie foame sau altceva pentru ca am mancat si ma doar si mai raucrying
vreun sfat sa treaca pentru ca este cam insuportabila si trebuie sa plec la scoalacrying

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
6 răspunsuri:
| Ronnix a răspuns:

Mergi la toaleta!

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La şcoală? Dacă e insuportabil e cazul să te grăbeşti la medic, nu la şcoală. Îmi pare rău, dar nu aş risca să-ţi dau vreun sfat cum să faci să-ţi stea măcar mai uşor. Cine ştie ce ai tu acolo, poate să se agraveze încă.

| Freza a răspuns:

Incearca sa mergi la WC!

| Oana1209 a răspuns:

Nu vreau sa te sperii, dar si eu am patit asta acum 2 ani.Eu am avut inceput de gastrita(gastrita duodenala parca era diagnosticul). Sfatul meu este sa mergi cat mai repede la un medic.Eu am tinut regim 2 luni si mi-am revenit.E foarte important daca ai asa ceva,sa renunti la prajeli, pepsi, dulciuri.Multa sanatate!:*

| rall a răspuns:

Nu ti-a picat bine mancarea. incerca sa stai linistita dupa aia sa mergi la medic sa vezi ce iti recomanda si iti scoti scutire pe astazihappy