| madalinutza a întrebat:

S-a introdus si la noi vaccinul impotriva gripei.Eu nu-l fac. nici parintzii nu vorhee hee voi ce parere aveti? Il faceti?happy

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| WestSid3 a răspuns:

Nici eu nu il fac. Nici nu e destul de testatoh go on. nu suntem cobaii lor. Nu au decat sa si-l faca. eu una nu am incredere big grin. fiecare cu parerea luiwinking

20 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Eu l-am facut de aproape o luna.

mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Mia bine ca nu l-ai facutwinking
Nu e bun de nimicwinking

| xibalba a răspuns:

Eu l`am facut de 5 zile

| mariobros a răspuns:

Nop.

| hamsterx a răspuns:

Nici eu nu-l fac.Nici parintii, nc nimeni cunoscut mie!
te pup:*

Raul9004
| Raul9004 a răspuns:

E acelaşi vaccin care e produs în România de vreo 20 de ani, doar adaptat acestui virus fără niciun alt fel de aditivi. E ca şi cum ai rezolva acelaşi tip de ecuaţie la matematică, doar cu alte numere. Faza că nu e suficient testat vine din străinătate, unde sunt precădere vaccinuri produse printr-un procedeu nou.
Fă cum consideri, deşi eu ţi-aş recomanda să îl faci!happy

Later edit: Nu vă doare mână să daţi stupid unui cadru medical pentru că şi-a exprimat părerea ei de doctor? Sau consideraţi că ştiţi medicina mai bine ca ea? (cu referire la Brigaela)

| mcrenma a răspuns:

Eu nu l-as face.

| johny_9421 a răspuns:

Poi... In cazuri dintr-astea iti iei familia de manuta si te duci la cel mai bun doctor pe care-l cunosti si-i zici sa-ti eplice.
Asa am aflat ca daca nu faci vaccinu exista riscul de a te imbolnavi de gripa, iar daca faci vaccinul exista riscul de a avea unele probleme mai tarziu(cea mai grava problema fiind cancerul).

Intrebarea este: de unde si pana unde cancer de la un simplu vaccin? Ei bine, de vina este cantitatea mare de mercur aflata in el. Mercurul nu poate fi eliminat din corp (prin transpiratie, urina, scaun), deci exista un foarte mare risc sa se depuna pe organe. De aici si pana la cancer nu mai e mult.

Bineinteles ca depinde de la persoana la persoana. E decizia fiecaruia daca va face sau nu acest vaccin...happy

| oky a răspuns:

Nici eu nu l-am facut cand a trebuit sa il fac la scoala si nici nu o sa il fac.

| danbnz a răspuns:

Fal

| trabardie a răspuns:

Uita-te ce a declarat ministrul sanatatii din Polonia si dupa aia mai gindeste-te.parerea mea... o conspiratie a companiilor farmaceutice pentru a mai face un ban

| assus a răspuns:

Nu are rost sa fie facut!

| madtiger a răspuns:

Nici sa nu-l faci, sa nu te prostesti... o sa vezi tu efectul mai incolo... Nu te lasa pacalita!winking

| Black a răspuns:

Stiti ce se recomanda pentru a evita imbolnavirea? (raspuns: Evitarea MULTIMILOR/AGLOMERATIEI) iar noi pentru a il face ar trebui sa ne adunam toti sa stam la rand intr-o totala aglomeratie... foarte tare nu? laughing

Apropo: nici la mine nu il face nimeni happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://www.trilulilu.ro/eusiatat/75ea72d6bed8fe categoric NU!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Gripa porcina este produsa in laborator de catre francmasonii illuminati ce controleaza aceasta lume si doresc sa depopulze planeta in proportie de 90% pana in 2012 pentru ca ei sa poata avea o rasa de sclavi pentru totdeauna si ei sa aiba acces la toata tehnologia pe care oricum o au acum dar o tin sub secret. Metoda lor este si imbecilizarea maselor prin TV, massmedia si produse alimentare/etc. in care introduc anumite substante gen aspartam care micsoreaza numarul neuronilor in creier si produc cancer.

Se cam stie. Vizioneaza : Zeitgeist, Esoteric Agenda, Kymatica, Obama Deception.

Ei au creat gripa porcina si vaccinul, cauta georgia guidestones pe internet si ai sa vezi ce vor ei cu adevarat si care le este scopul : sa reduca toata populatia planetei la 500 milioane pentru totdeauna, sa insclaveasca o rasa de cativa oameni si sa devina regii planetei cu tehnologie de care dispun desi o tin sub secret.

Una din cele mai puternice arme ale lor este TV`ul si massmedia, care indobitocesc populatia si astfel prostia guverneaza planeta.

Guvernul Boc a adoptat anul acesta codex alimentarius, unul din planurile acestor francmasoni illuminati care consta in introducerea unor antifungici cancerigeni in toate fructele si legumele de pe piata, rezultatul va fi cancer in masa si miliarde de morti.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

NU.Decat sa mor de mana lor, mai bine mor de mana mea!

| Kandy a răspuns:

Categoric NU! Si nimeni din familia sau cunoscutii mei [-x! Astia fac experimente pe noi! Daca le iese din prima f. bine, daca nu, continua testele...tot pe noi straight face.

| dof21 a răspuns:

E deja făcut. Ar fi bine să îl faci şi să uiţi toate prostiile scrise în presă. Toate ţările din UE şi nu numai l-au făcut iar noi e mare zarvă să nu se facă.

| andreea3000ify a răspuns:

Nici eu nu l-as fece.sunt de parere ca decat sa iti faci rau cu mana ta mai bine iti face Dumnezeu...big grinwinking