| Alice1122 a întrebat:

Sal am nevoie de ajutor de 2 zile îmi tot pâlpâie sau tremura pleoapa sau ochiul(nu sunt sigura care dintre ele) la ochiul stâng ce ar trebui sa fac?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| yonutz_1730 a răspuns:

Ai ochiul obosit si muschi pleoapei trebuie sa fie odiihniti incearca sa nu stai mult in fata calculatorului, sa te culci mai devreme si asa o sa vezi ca no sati mai tremure

2 răspunsuri:
| Cherry a răspuns:

Poate fi de la Computer, sau inchina`l de 3 ori de fiecare data cand palpaie si zi orugaciune, poate prevestii un semn rau.

| darkrider a răspuns:

Posibil sa fi tras curent... nu stiu
Mi s-a intamplat si mie, dar a trecut de la sine.