| AndreiILB a întrebat:

Sal am o problema dupa ce urinez(dupa 1min) imi curce un lichid alb urat mirositor din penis ce pot face? in afara de medici si pastilehappy

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

NU se poate trata fără să mergi la medic!

În mod SIGUR, infecţia de care povesteai în 25 Februarie 2013 NU ai tratat-o şi NU ai mers la medic, iar aceasta s-a AGRAVAT!

Mergi cât mai URGENT la medicul urolog.

Toate cele bune.

4 răspunsuri:
| Azµre a răspuns:

Este o infecție, urgent la medic.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună!
Ai o infecţie, nu există o altă soluţie decât medicul urolog.
Te pup!

| karsivan a răspuns:

Infectiile de genul asta numai la doctor urolog, daca vrei sa o mai ai intreaga, mergi la doctorul de famile iei trimitere si te duci la specialist, lasa frica sau rusinea ca nu te vindeci de la sine, daca nu poti singur ia pe cineva cu tine sa mearga cu tine,

| xXSahadowXx a răspuns:

Este o infectie! ar trebui sa mergi la medic