| Anonimus4Ever a întrebat:

Sal am si eu o intrebare am 27 de ani si vreau sa stiu vigra se da numai cu rete la farmacie? si cam cat costa ca chiar as dori sa cumpar pentru ceva anume nu pentruhappy e secret ca de aflati ma injurati toti multumesc anticipathappy

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
| KodrutZ a răspuns:

Pui la flori sa se pastreze mai bine? Nu e gluma, aflasem de treaba asta de multa vreme... totusi nu am incercat ca de banii aia iau naibii alte flori.winking

| Anonimus4Ever explică (pentru KodrutZ):

Adevarat pentru aia vreau de aia n-am zis ca toti ma injurau dupa aiawinking

| KodrutZ a răspuns (pentru Anonimus4Ever):

Ete nah, de ce sa te injure? Am impresia ca merge si cu bicarbonat si e mult mai ieftin... sau zahar, nu mai stiu ce naiba.

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Ai NEVOIE de Reţetă/prescripţie medicală!

Acestea au regim de Prescriptie "P-RF - Medicamente si produse medicamentoase care se elibereaza in farmacii pe baza de prescriptie medicala care se retine la farmacie" - vezi Prospectul de la linkul :
http://www.medipedia.ro/......25-mg.aspx

Toate cele bune.