| anonim_4396 a întrebat:

Vreau sa cumpar viagra, cat costa si daca pot sa cumpar de la farmacie

6 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Numai cu indicatie de la urolog si dupa consult cardiologic fiindca daca ai cardiopatie ischemica, poti face stop cardiac cu usurinta.

| valy a răspuns:

Iti trebuie prescrptie medicala.nu se dau fara prescrptia medicala

| Sara a răspuns:

Nu se dau fara prescripitie medicala, doar in urma unui control amanuntit, si sincer pastila nu mai e asa,, viagra '' happy iti recomand sa iti trimita cineva din afara, sau sa faci comanda pe net la firmele straine si specializate, ai grija la contraindicatii. sper ca te am ajutat!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Marimea prezervativului

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Suna-ma la numarul 0762733567 si-ti dau eu la jumate de pret, 30 ron cutia de viagra de 100

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cat costa viagra?