| Sorcadel95 a întrebat:

Sal as vrea sa stiu daca o crema de fata de la gerovital cu aloe vera si ceai verde, pot sa apara riduri de la crema ca aceasta?
este o crema naturista. plz cat mai repede

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| tyana a răspuns:

Ridurile nu apar de la creme, din contra ingrijirea tenului la timp previne aparitia acestora.Crema asta stiu ca are efect de reducere a sebumului pentru persoanele cu ten gras(in special aolescentii) si e chiar indicata.Sunt foarte bune si produsele de la Nivea Young dar preturile sunt mai piperate.

2 răspunsuri:
| Sorcadel95 explică:

Ok va multumesc mult

| anamaria_5113 a răspuns:

Nu cred ca pot aparea riduri, dar nu te da in zona sensibila de sub ochi!