| messi2010 a întrebat:

Sal as vrea sa va intreb ce parere aveti despre aceste pastile pe nume Slimvia multumesc anticipat

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| andrei1237 a răspuns:

Buna,mie mi se par bune de luat deoarece ajuta mult la slabire si detoxifierea organismului.

| FuriaGogoasei a răspuns:

As zice ca cel care are o parere buna despre astfel de pastile este debil. De ce sa folosesti pastile ca sa slabesti? Nu inteleg. Fa miscare, mananca sanatos happy asta-i reteta, nu pastilele.

| almirock a răspuns:

Bună! Ştiu că răspunsul meu nu o să te bucure, dar orice pastile de slăbit sunt inutile dacă nu sunt însoţite de un stil de viaţă sănătos (mişcare şi mâncare sănătoasă)...