| yuP a întrebat:

Sal.De la un timp am problemele cu tendoanele cred. cand sucesc gatul in stanga se aude un zgomot. la fel mi se intampla si cand rotesc ambele maini chiar si incheietura. astazi am vazut un zgarci la cot care trosneste cand am cotul pe masa si fac extensii. ce poate sa fie ? lipsa de calciu?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| sanders a răspuns:

Zgarciul de a cot ti-a troznit pentru ca s-a mutat in partea cealalta si daca se intampla sa-l muti foarte repede in cealalta directie iti amorteste brusc mana si te doare un pic

| yuP explică:

Acum iau calciu +de sa vedem ce iese daca nu ma duc sa fac analizele