| anonim_4396 a întrebat:

Sal lume.am si eu o intrebare:de ce imi apar niste pete mici albe pe maini, la incheietura, care se vad mai bine cand las mana in jos, sangele se lasa in mana, inrosind-o iar atunci petele sunt mai vizibile, dar de exemplu daca ridic mana, pete dispar, nu se mai vad.Am vazut la multa lume chestia asta, fapt ce m-a linistit, dar totusi nu stiu ce sunt.Sa fie oare de la grasimile din sange? merci!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| loredanna a răspuns:

Anonim, cred ca mai bine discuta problema medicale pe un forum unde raspun medicii, cauta pe romedic la rubrica dermato, logheazate pune intrebare acolo si un medic in cel mult ozi doua sau chiar pe loc iti va raspunde.succes