| Rosiilabucata a întrebat:

Am o mare problema.De 2 saptamani am sub pleoapa(inferioara) stanga o umflatura ce nu ma deranjeaza dar se vede daca ma uit in jos sau in sus sa va spun ca inainte de a avea umflatura am avut conjunctivita.Ma poate ajuta cineva?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| DyStar a răspuns:

Eu iti recomand sa mergi la medic desi cred ca este un ulcior.Am avut si eu cand eram mai mica nu am avut conjuctivita mi-a aparut la un momendat.Ma dadeam cu un unguent special pentru asta dar ar fi mai bine sa mergi la medic sa-ti spuna exact despre ce este vorba(mai ales ca nu orice unguent il face sa dispara de tot)
Uite o poza cu un ulcior:
http://www.iploiesti.ro/......ulcior.jpg
Ai multa grija de tine si sanatate >:D<

1 răspuns:
| Sckipper a răspuns:

Iti recomand sa te duci la medicul de familie, el stie cel mai bine ce trebuie facut.