| NewTerminator a întrebat:

Sal TPU, as dori si eu un sit unde sa calculez cate kcal ar trebui sa ard zilnic dar si facand sport ca am gasit unu da trebuie sa bag doar: sex, varsta, inaltime, kilograme, kilograme de care doresc sa scap si in de zile si in care sa scap

sau niste exerciti care dau roade (baiat, am 14 ani, 176cm si 70kg {si as vrea sa scap de vreo 5-6kg in 30 zile}) mersi mult

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| aaaaaaaaaaaaa1234 a răspuns:

De 3 ori am citit intrebarea si intelesesem ca ai gasit un site unde iti zice cat sex sa faci ca sa slabesti =))

In fine, uite aici site :)) http://nutritie.go.ro/