| anonim_4396 a întrebat:

Cate kg ai? Inaltime? Varsta? Genul?

Va calculez imc acum

13 răspunsuri:
| Justme1997 a răspuns:

1. 57, 53 kg, 22 ani, fata.

| RAY a răspuns (pentru Justme1997):

Perfecta pentru maritat

| Justme1997 a răspuns (pentru RAY):

Adică zici ca-s durdulie laughing

| RAY a răspuns (pentru Justme1997):

Ai o greutate normala conform înălțimi, genului tau, dar va veni si acel moment in viata ta, poate si in viata mea

| Justme1997 a răspuns (pentru RAY):

Bun, ma bucur ca nu ti-ai pierdut speranța. Am auzit de multe ori regula (care pare sa existe doar la romani) cu "greutatea trebuie sa fie cu 10 mai mica decat înălțimea". Este eronata, nu este obligatoriu sa fi marimea XS

| RAY a răspuns (pentru Justme1997):

Hai sa vorbim de cea inseamna imc, tu ca fata trebuie sa ai mai putina grasime ca mine tu avand mai multa grasime eu mai multa masa musculara, e o diferenta genetica, desi daca eu am 1, 90 trebuie sa am 90 de kg daca as fi fata la 1, 90 ar trebui sa am intre 84, 85 de kg, repet in functie de masa musculara, daca tu ca fata ai facut culturism si ai 100 de kg l 1, 90 dar ai mai putina grasimi esti mai sanatoasa ca mine, imc nu este ceva perfect, in fapt masurarea taliei este mult mai precisa

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

60/1.60/22/f

| RAY a răspuns (pentru anonim_4396):

Mai trebuie sa slabesti macar 5, 6 kg

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Nu trebuie dragul meu Ray, nu trebuie

| RAY a răspuns (pentru anonim_4396):

Eu sunt bau, bau si te manc daca nu incepi o dieta

| anonim_4396 explică (pentru RAY):

Ah, mă exciți

| Dandinelle a răspuns:

big grin 1.57, 46 kg, 32, f

| RAY a răspuns (pentru Dandinelle):

Ai o greutate normala