| An0N1M a întrebat:

Sall all.As vrea sa ma ingras. Eo am 1.75 si 58 kg.Stiti careva niste metode? Cele mai bune primiesc funda!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Madw94 a răspuns:

Te duci la famacie si ei vitamine si alea iti da pofta de mancare si asa te ingreasibatting eyelashesnu excesivhee hee. funda

5 răspunsuri:
| Minks a răspuns:

Nu inteleg de ce ai vrea sa te ingrasi, la inaltimea ta greutatea e normala. Nu e greu sa te ingrasi, manananci ca un porc, stai toata ziua la calculator, bei 4 litri de cola si ai sa vezi cum te ingrasi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai mananci si apoi stai toata ziua in pat sau la calculator

| ElenaRy a răspuns:

Pai eu am 1.70 m si 50 kg big grin

| panciucandreea a răspuns:

Pai,dupa ce mananci, pune-te pe o comoda sau pe pat si stai cam 1 ora si jumate...cam dupa 2 saptamani vezi rezultatullaughing)