| Bull4ever a întrebat:

Sall all, mi-a aparut o umflatura pe picior nu e mare, e foarte mica dar cand apas pe ea incepe sa doara nu extrem de tare dar cat sa am un disconfort, mie imi pare ca e o aschie care a intrat in piele, tin sa precizez ca ma doare de ceva timp am deja vreo 3 luni. nu stiu cum sa o scot la capat fara sa merg la doctor n-am prea multi bani de dat.
Daca ma poate ajuta cineva cu un sfat, dau funda.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
NU dai niciun ban, medicii au salarii!
Mergi la chirurgie plastică.
Pa, pa.

| SimonaCristina a răspuns:

Mergi la camera de garda chirurgie, nu te costa nimic si apoi stai linistit.

| LanGooP a răspuns:

As zice sa iti iei un ac s i sa te uiti atent. Daca nu este o aschie, habar nu am ce e

| andy203 a răspuns:

Foloseste aloe vera

| iLauch a răspuns:

. Nu e nici o problema, si te vei duce la doctor degeaba, acolo probabil ca te-ai fost lovint intre timp. si acum este posibil ca osul sa fie in dezvoltare si unde te-ai lovit osul se pune la loc. Sper ca ti-am fost de ajutor. Funda?