| AdrianMar a întrebat:

Sall...Am o problema, ma doare stomacul de sambata si este o durere constanta ce sa fac? (Vineri am primit o lovitura puternica cu piciorul la testicole poate fi de la aia?)

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| Empathizer a răspuns:

Mergi la un consult medical, nu mai pierde vremea aici. Durerea de stomac nu are neaparat legatura cu lovitura. Daca e o durere de stomac, nu o durere de burta...

| ponturi a răspuns:

La testicole ai vreo durere, durerea este permanentă sau aparare când şi când, durerea se poate localiza sau este în toată zona stomacului.
Să te poată ajuta cineva trebuie să descrii un pic durerea dacă este violentă sau surdă, localizată sau nu.