| BitAttackerX2 a întrebat:

M-am trezit cu durere foarte mare in zona gatului, stiu ca am dormit stramb insa am primit o lovitura destul de puternica in locul acela. Iar acum ma doare de cinci ori mai tare.
Intrebarea mea este : Va trece durerea sau trebuie sa ma duc la un doctor, spital? (Ma doare cand ma intorc in partea stanga)

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Emmett a răspuns:

Ai stat in curent sau ai dormit rau sau ai o problema cu coloana. Cel mai posibil ai stat in curent... Daca e asa, stai calm, nu trebuie sa te duci la doctor, doar daca ai o problema cu coloana, doar nu te mai intoarce spre stanga!