| Dumitruionutz3 a întrebat:

Salut.Am obs că atunci când stau întins pe spate mi se umfla ceva in partea stângă a testiculului stâng, umflatura este moale.Ce poate fi?
PS am 16 ani.
Imi este frica sa nu fie cancer sau hernie că apoi nu mai pot munci.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
6 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Posibil hernie, dar in nici un caz cancer la anisorii astia.
Mergi la o consultatie la UROLOGIE.

| sierra1 a răspuns:

"mi se umfla ceva in partea stângă a testiculului stâng...Ce poate fi?"

urolog îi spune la medicul ce-ți spune ce ai după ce te CONSULTĂ

| Hurin a răspuns:

Ti-a dat vreuna cu sutu in coa.ie ca i-ai pus mana pe cu.r? laughing
In rest nu ai nimic

| Dumitruionutz3 explică (pentru Hurin):

Nu am primit nici un șut nimic.

| Hurin a răspuns (pentru Dumitruionutz3):

Eu da, isi rupeau alea genunchii la mine laughing

| Dumitruionutz3 explică (pentru Hurin):

Și ce ai pățit după?