| Mitu_Alex_1998 a întrebat:

Sall am si eu o problema de vreo doua zile am o amareala in gat si orice as manca tot imi lasa un gust amar stiti cumva de la ce am gatul asa amar?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
Este posibil sa ai o infectie/probleme cu fierea/stomacul.
Cel mai indicat ar fi sa ceri sfatul medicului de familie.
O zi frumoasa sa aihappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred ca este posibil sa ai o infectie, trebuie sa mergi imediat la medicul de familie.

Daca nu vrei, iti recomand ceaiuri de plante cu cat mai putin zahar, atentie insa la un amanunt: nu folosi acelasi fel de ceai mai mult de 7 zile, intrucat unele iti aduna toxine in sange.

Rareste fumatul, daca esti fumator!
Dar totusi, este nevoie sa mergi la medicul de familie.

| Dinu77744 a răspuns:

Posibil s-a racit