| dooinitza a întrebat:

Sall.Ar fi ceva modalitati de a creste mai repede(in inaltime desigur) dau funda

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Inotul te poate ajuta sa te inalti

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Uite aici un video:

http://fit4sport.wordpress.com/cum-sa-cresti/exercitii-crestere/

Poți practica și diverse sporturi, cum ar fi înot, handbal sau basket.

| ceaiuldetei a răspuns:

Dacă ești în creștere, mai ai timp. Ai să te înalți oricum.

Între timp, basket și/sau înot. Îți păstrează și sănătatea (printre altele, înotul are grijă de inima ta) și te ajută să te și înalți. : )

Ai putea să rogi pe cineva să te dea la basket și înot. Succes.

| Patty03 a răspuns:

Practica sporturi precum innotul si basketul, asa ai sa te inalti. Bafta >big grin