| me237 a întrebat:

Sall! ca sa fi scutit/a pe tot anul la ora de educatie fizica, ai nevoie de ceva foaie de la doctor ca ai ceva probleme si nu poti face? sau cum? dau funda...

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| NoNameJunior a răspuns:

Salutari!
da,iti trebuie o scutire pentru tot anul de la medic. daca nu o ai, profa/proful vor crede ca nu ai tu chef de sport.

3 răspunsuri:
| AHappyMan a răspuns:

Trebuie sa ii ceri doctorului o familie si sa ii ceri o scutire medicala pe tot anul pentru ce problema ai si i-o predai dirigentei si te va scuti fundabig grin?

| anDDaa a răspuns:

Ai nevoie de scutire totată, care ti-o poate da doar medicul de familie happy.

| Mikily a răspuns:

Ai nevoie de scutire de la medicul de familie.