| dragoshalexandru a întrebat:

Sall. Care poate sa-mi spuna si mie care este cel mai bun medic ortoped din Bucuresti?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
mira
| mira a răspuns:

Medicul trebuie ales si in functie de afectiunea pe care o ai.Cei mai multi medici sunt hiperspecializati pe o anumita problema.

| YouNoob a răspuns:

Du-te la spitalul de la foisorul de foc, ala e pentru ortopedie...
Nu exista un top al medicilor in Romania, cei mai buni au plecat de mult