| dragoshalexandru a întrebat:

Care poate sa-mi spuna si mie care este cel mai bun medic ortoped din Bucuresti...

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
7 răspunsuri:
| znstr a răspuns:

S-a deschis de curand un spital de ortopedie in Bucuresti https://www.medlife.ro/spitale-medlife/spitalul-de-ortopedie/6 unde banuiesc ca sunt medici buni, din moment ce spitalul este de profil. Dar, cum a spus si Aarus, si spitalul Foisor este tot de ortopedie, http://www.foisor.ro/ uite aici, sper sa gasesti ce cauti. Pa pa!

| dragoshalexandru explică (pentru znstr):

Mersi mult.Dar la Medlife am fost si a zis ca ei nu se baga. Oricum multumesc.winking.

| znstr a răspuns (pentru dragoshalexandru):

Depinde si ce probleme ai, fiecare spital are si o sectie de ortopedie banuiesc, am inteles ca si la Spitalul Municipal unde sunt mai multe sectii, e un medic bun ortoped. Pe un blog am gasit ca dr Razvan Popescu si Razvan Ene sunt medici buni. Si la spitalul Bagdasar Arseni e sectie de ortopedie, te sfatuiesc sa mergi si acolo, si medicul de acolo este prezent si la Centrul Medical Unirea, sau Medconsult. Consulta-te si cu netul, gasesti zeci de doctori acolo. Sanatate happy

| qLoveSmileღ a răspuns:

Nu stiu.

floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Nu stiu din Bucuresti, dar in Sibiu există unul foarte bun.

| YouNoob a răspuns:

Du-te la spitalul de la foisorul de foc, ala e pentru ortopedie...

| Mika_Micutza_1976 a răspuns:

Buna,
Daca nu ai rezolvat problema, ti-l recomand cu incredere pe Dr.Ciocarlan Sorin-Marius de la Spitalul Sf.Pantelimon.Sunt proaspat operata de dansul si pot sa spun ca este un om deosebit si un doctor foarte bun.Sanatate!