| cossmy a întrebat:

Sall... ce inaltime e ok pentru 16-17 ani?(la baieti)thinking

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Catte a răspuns:

Depinde de fiecare persoana.eu am in clasa un baiat care nu are mai mult de 1.55I don't want to see.si nu are nici o boalabig grin
stiu persoane si inalte.si scunde. iar in fond...baietii de dezvolta mai greu.happy
bine...adevarul este ca am prieteni de 1.78.cam asathinking
corpul uman este greu de inteleslaughing
degeaba spun ceilalti o inaltime.nu are nici un rostbig grinhee hee
totul depinde de tine si de organismul tau.happy

10 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

Eu am 1, 83 la 15 ani asa ca ...cred ca esti normal intre 1, 75 si 1, 90!

| carminaburana43 a răspuns:

M a gindesc ca intre 170-185 cm.Desi nu trebuie subapreciati baietii carora nu le-a fost dat sa creasca asa de inalt.Nici tatal meu nu este inalt are doar 162 cm dar de aceea s-a descurcat in viata.Baiatul meu deja m-a intrecut are 170 cm.Si mie m-i se pare suficient.

| alin823 a răspuns:

Media la barbatii este de 170 cm, cel putin asa spun statisticile.

| Andreea_8910 a răspuns:

In jur de 1. 80.

| Laue a răspuns:

Cam oricat intre 1. 70 si 1. 85.

| BAIATUL110 a răspuns:

Pai daca 1. 70 trebuie sa aiba fetele, baietii clar trebuie sa aiba peste 1. 75 happy

| maryus1908 a răspuns:

1. 70-1. 80 cm

| Anonimous_4345 a răspuns:

Salut! cam in jur de 1. 73-1. 76 m.

| FlooD a răspuns:

Eu am 1. 75 la 13 ani laughing)

| Paty_1222 a răspuns: