| Playgames_Seehowone_Moldovan_1995 a întrebat:

Sall de vreo trei ori incercasem sa iau in gura fum dinți țigară electronica Ego si după am deschis gura sa iasă după vreai 5 Min a început sa ma usture un pic gîtul, pot acești vapori să-mi dauneze. P.S:Nu mai fumez țigară electronică

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| Armenianeek a răspuns:

Intr-un fel da. Nu e la fel de daunatoare ca tutunul, dar totusi contine nicotina.
Sper ca te-am ajutat, pusi :*:*