| me237 a întrebat:

Sall! m-a prins un carcel la talpa si de 30 de min nu ma lasa, si nu pot sa-mi misc deloc talpa ca ma doare si mai tare, ce sa fac ca nu imi pot misca deloc piciorul si ma doare ft tare. pls dau funda!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| thekillerboyka a răspuns:

Man... apuca de varfu piciorului si trage puternic... o sa te doara o secunda 2- 2 minute. dar macar iti trece!

1 răspuns:
| Ciux a răspuns:

Eu zic sa incerci sa mergi cate un pas cate un pas si iti revi. daca nu incearca sa tii drept talpa sau sa tragi de varful piciorului. incearca. PS: imi dai funda ca nu am primit nici o data si sper sa fii dat rasp bun