| MihaiAndronescu123 a întrebat:

Sall.Ma doare vezica urinara.E grav?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Empathizer a răspuns:

Nu e grav, daca mergi la medic sa te tratezi. Probabil ca ai o infectie urinara.

4 răspunsuri:
| CoquineNoire a răspuns:

Ori e cistita, ori e infectie, ori trebuie sa faci pișulică.

| MihaiAndronescu123 explică (pentru CoquineNoire):

Cristita se faca si la baieti?

| CoquineNoire a răspuns (pentru MihaiAndronescu123):

Daca esti baiat, de fapt, ai probleme cu prostata; fa-ti niste analize.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cel mai bine ar fi sa consulti un doctor daca durerea nu trece