| JeTenPrie a întrebat:

Buna seara,

Am o problema, va rog sa-mi dati un raspuns... de un timp ma doare vezica urinara, daca presez sau daca ma screm, odata am strigat dupa cineva si am simtit ca s-a rupt ceva in zona aia. Cu cativa ani in urma mi-a gasit doctorul nisip la rinichi dar mi-a trecut cu niste ceaiuri. Sper ca nu e ceva grav. Help!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| Ramo80 a răspuns:

Posibil sa ai o infectie urinara sau in cel mai bun caz sa fie doar din cauza ca ai stat cu vezica plina si nu ai mers la toaleta. Daca vezi ca durerile persista, fa-ti o analiza de urina.

| JeTenPrie explică (pentru Ramo80):

Mersi frumos

| Ramo80 a răspuns (pentru JeTenPrie):

Cu placere.